SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Lifestyle-Turkey Muhafazakar Giyim 2018 Fuarı Modaonur

’İslami değerleriniz ve ahlaklı yaşamdan ilham alınarak üretilen MODAONUR ürünleri kalite ve mükemmelliyetçi anlayışla TÜRKİYE’de üretilmenin haklı gururunu taşıyor. ‘’

MODAONUR collections have justified pride of being produced in Turkey with an understanding of perfectionism and quality by getting inspired from your islamic values and ethical life.

WWW.MODAONUR.COM

 MODAONUR, 1997 yılından bu yana toptan ve perakende bayan giyim sektöründe hizmet veren; her geçen gün kendini geliştiren, nitelikli personelleriyle daima müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmet üreten yenilikçi bir firmadır. İlk zamanlar Modaonur makrasının ana faaliyet alanları üretim ve offline perakende mağazacılık iken 2013’den sonra tesettür giyim online ve offline mağazacılık olarak yenilenmiştir. Online mağazacılık dönemi toptan tesettür giyim satış ile desteklenerek modaonur.com markasını doğurmuştur.

 MODAONUR.COM, sitesinde sattığı kaliteli ürünleri müşterilere gerçek indirimli fiyat olarak sunan Türkiye’nin önde gelen online tesettür moda ve alışveriş sitesidir. modaonur.com sadece gerçek indirimli fiyat avantajıyla değil aynı zamanda sunduğu güncel modellerle de rakiplerinin bir adım önüne geçmektedir. Piyasada yüksek fiyatlara satılan yüzlerce modele müşterilerimiz sitemiz sayesinde gerçek indirimli fiyat avantajıyla ulaşmaktadır. 

 Ham maddesi polyester ve pamuk olan kumaşlar kullanılarak oluşturulan tasarımlar Türkiye’de ki müşterilerimizi olduğu kadar Avrupa ve Mena bölgesindeki müşterilerimizin de ilgisini çekmeyi başarmıştır. Başlıca ürün çeşitlerimi; Tesettür Abiye, ferace, elbise (günlük, özel günler, namaz elbisesi ) , tesettür eşofman, takım (kombin), tunik, triko, gömlek, bluz, etek, pantolon, panço, kap ve yelektir. 

 Sizlere günlük spor ve klasik kesim sade ve şık tasarımlar sunan MODAONUR aynı avantajları özel günlerinizde de sunabilmek için özel tasarımcı ELİF DİKMEN ile abiye koleksiyonu hazırlamış ve ürün çeşitliliğini daha da zenginleştirmiştir.

ENGLISH

MODAONUR is a company which serving both in wholesale and retail women clothing sector since 1997. While it is improving itself with its qualified personels, it focuses sector solution oriented by concerning customer satisfaction. At first, while modaonur company’s main scope production and running off-line retail store, it renewed its scope as modesty dress clothing online and off-line business after 2013. Increasing online sales created modoanur.com brand with the support of wholesale modesty fashion.

MODAONUR.COM is a Turkish outstanding modest fashion and shopping website which is presenting quality goods to its customers in lower prices. MODAONUR.COM passed one up its rivals with not only advantage of reduced price but also presenting new models everyday. Our customers can reach our hunderds of models in lower prices which are sold expensively by our rivals.

Generally, we use cotton and polyester fabrics in production. Our designs achieved to catch customers attention from Europe and Mena. Our products range; modest evening wear, Abaya, Dress (for Daily, for prayer) , modest sporsuit, Sets (hijab combinations), tunics, knitwear, shirts, blouse, skirt, trousers, poncho, coats, and vest.

We started to entend our product range with the help of haute couture specialist ELİF DİKMEN. Together with her we will develop an new collection for modest evening wear products. 

ARABİC

KOLLEKSİYONLARIMIZ / COLLECTIONS /

 MODAONUR olarak ürün gamımızı müşterilerimizin taleplerine ve bölgesel taleplere göre düzenlemekteyiz. Firmamız sezon başında üretilen bir koleksiyona bağlı

kalmaksızın her an yeni ürünler üretebilen yenilikçi bir üretim anlayışına sahiptir. Yıl boyu

devam eden yeni koleksiyon üretim anlayışımız sayesinde markamızın sürekli güncel

kalmasını sağlamaktayız.

As MODAONUR, we arrange our product styles according to the demands of our customers and our brands according to the  feedbacks of our specialists in the company. Our company, which has an innovative production understanding, always creates new productions notwithstanding to  a certain collection, produced at the beginning of the season. With this new and innovative collection understanding, which continues all season long, we are able to make our brands stay up to date in all times.

*KIŞLIK OLAN ÜRÜNLERE WINTER COLLECTION  YAZ !

TESETTÜR ABİYE / MODEST EVENING WEAR

Özel günlerinizde şıklığına şıklık katacak tasarımlar MODAONUR’da. (By ELİF DİKMEN)

Special modest evening wear models will Show you

2 adet RESİM

FERACE / ABAYA

Türk kültürüne özel motiflerle işlenmiş Feracelerimizle kumaşlarımızdaki eşsiz dokuyu hissedin.

2 adet RESİM

ELBİSE – GÜNLÜK, NAMAZ ELBİSESİ / DRESS – FOR DAILY, FOR PRAYER

Günlük spor elbiselerimiz çiçekli, işlemeli ve sade desenlerle tasarlanmıştır. Pratik namaz elbiselerimiz ile namaz sırasında sıkıntı olabilecek durumları kolaylıkla önleyebilirsiniz