Çağrı Merkezi: 0 553 666 34 35

NSUP Koenzim Q10 - 100 mg 30 Vegeteryan Kapsül

93,50 TL
Stok Kodu SAB1002
- +
Ürün Açıklaması


Koenzim Q10 hemen hemen tüm hücrelerimizin zarında bulunan yağda çözünen, vitamine benzeyen bir madde. Besinlerden enerji üretmek için gereken ve vücuda hasar veren molekülleri temizleyen güçlü bir antioksidan. Vücudumuzda en çok kalp, karaciğer ve böbrekler gibi enerji ihtiyacı yüksek organlarımızda bulunuyor.  

 
İLAÇ DEĞİLDİR TAKVİYE EDİCİ GIDADIR 


*Kalp ve Damar Sağlığı

*Kalp ve damar hastalıklarından korunmak ve kalp kasını güçlendirmeye katkıda bulunabilir.

*Egzersiz performansını yükseltmeye katkıda bulunabilir.

*Güçlü  etkili antioksidan kullanmak isteyenlere katkıda bulunabilir.

*Kronik  yorgunluk  yaşayanlara katkıda bulunabilir.

*Cildi yaşlanma etkilerine karşı korumaya katkıda bulunabilir.


Koenzim Q10 (CoQ10),  Ubikinon olarak da bilinen Koenzim insanlar dahil olmak üzere tüm hayvanlarda ve çeşitli bitki türleri yapısında bulunan bir bileşiktir. İnsan vücudunda daha çok Kas dokusu, böbrek kalp, ve karaciğer dokusunda yoğun olarak bulunmaktadır. Yağda çözünebilen Koenzim Q10, vitamin benzeri işlevlerinden dolayı “Vitamin Q” olarak da anılmaktadır.

Aktif bir yaşam süren bireylerin yanı sıra son yıllarda düzenli egzersiz yapan sporcuların da koenzim Q10 desteğinden faydalandıkları gözlemlenmektedir. Özellikle dayanıklılık sporlarıyla uğraşanlar ve direnç antrenmanları yapan sporcular üzerinde koenzim Q10 etkinliğini araştıran bilimsel araştırmalar bulunmaktadır.

Nasıl Kullanılır? 

Günde 1 kez yemeklerden sonra veya doktorunuzun tavsiye ettiği şekilde kullanabilirsiniz.  

Ambalaj 

30 Vejeteryan Kapsül - Cam şişede

Uyarılar

Hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılması amaçlanmamıştır. Herhangi bir ilaç kullanıyorsanız, herhangi bir tıbbi veya cerrahi prosedür planlıyorsanız veya herhangi bir tıbbi durumu varsa, herhangi bir diyet takviyesi almadan önce lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

 Not : Sipariş verildikten en geç 7 gün içinde kargoya verilir