Çağrı Merkezi: 0 850 303 5770

Yeni Takım Fırfırlı Tesettür Kombin - Taba

45,00 TL
90,00 TL
%50 İNDİRİM
Stok Kodu BYN3022-Taba
Marka MODAONUR
Beden Tablosu
- +
Ürün Açıklaması

Yeni Takım Fırfırlı-Taba

 

Pantolunun beli lastikli

Beden Uyumu:36-42
Aksesuar:Kemer
Kumaş : Mira
Tunik Boy: 85cm
Göğüs:47cm
Bel:43cm
Pantolon Boy :87cm
*KEMER HEDİYEDİR

 

 

Tesettür giyim 2018 ilkbahar  yaz  günlerinin enerji dolu renkleri, ton sür ton trendiyle alarm veriyor.Tesettür giyimde gül kurusu 2018 tesettür giyim çok sevilen renk oldu

Fazla oyunbaz kombinler tesettür giyim elegan duruşuyla karşı çıkan bu akım, göründüğü kadar basit değil. Aynı rengin farklı tonlarıyla yapılan ton sür ton kombinlerde, özellikle tesettürlü kadınların dikkat etmesi gereken pek çok ayrıntı var.

Tesettür giyim kombin

Koleksiyonlarda iki farklı akım birbirine çok karıştırılıyor. Baştan aşağı aynı renkle yapılan tesettür kombinler, ton sür ton demek olmuyor. Eğer ton sür ton trendini yansıtmak istiyorsanız aynı rengin farklı tonlarını kullanmanız gerek.

Beyaz ve Ekru Buluşması: Yani baştan aşağı beyaz kombin yapmak yerine, beyaz ve ekruyu, ekru ile taş rengini hatta grilere kaçan bulut tonlarını bir araya getirmeniz gerek.Mira kumaş

İkili kombin tesettür giyim Koyu Ton Kusur Kapatır, Açık Ton Ön Plana Çıkarır

Tesettürlü kadınların ton sür ton kombinler yaparken şişman gözükmemeye özellikle dikkat etmesi gerekiyor. Ceketler, tunikler üst üste derken renk oyunlarını yanlış yerde kullanarak olduğunuzdan kilolu gözükebilirsiniz. Bu sebeple ‘gölge oyunlarını’ bilmeniz gerekiyor. Koyu olan yer her zaman daha ince, açık olan yer her zaman daha ön planda olur.

Lacivertten Maviye: Örneğin, mavi tonlarında bir ton sür ton yapacaksanız ve iri kalçalarınız varsa, lacivert bir etek kullanabilir, üzerine maviler, griye kaçan şal, yine açık ton mavilikte çantalar kullanabilirsiniz.

İç Parçaları Aydınlık Dış Giyimi Karanlık Seçin

Dış giyim parçası olmadan tesettür kombini yapmak olmaz. İşte bu sebeple ton sür tonu çok iyi keşfetmek gerekiyor. Olduğunuzdan daha uzun görünmenin bir yolu içten dışa doğru aydınlanmaktan geçiyor. Etek ya da bol pantolonlarınızı, tişörtlerini seçtiğiniz rengin en açık tonundan kullanın. Dış giyimde ise bu rengin daha koyusunu.

Kırmızılar Pembeye Çalıyor: Örneğin, o çok sevdiğiniz kırmızı trençkotunuz içine pembe kalem elbisenizi, pembe ayakkabınızı ve pembe şalınızı kombinleyin. Önemli olan içinizin aydınlık dışınızın karanlık olması.

Tesettür Kombinlere Romantik Dokunuşlar

Tesettürlü kadınların ton sür ton kombinlerine, romantik pembe dokunuşları çok yakışıyor. Bu rengi en şık parçalarla bir araya getirerek gündüzden geceye, ofisten gezmeye her yere adapte edebilirsiniz.

Pembenin Binbir Tonu: 2018 ilkbahar/yaz dönemlerinde etek görünümdeki yüksek bel pantolonlar çekim alanımızda. Siz de bu pudra tonlarındaki pantolonu, farklı bir pembe tonundaki fırfırlı romantik gömlekle kombinleyin. Onu da toprak tonlarına kaçan trençkotla, gold ışıltılı zincir saplı XS pembe çantayla, sivri uçlu yazlık babetlerle kombinleyin. Bu elegan görünüme naifliğiyle öne çıkacak şifon nude tonlarda bir şal bağlamayı da unutmayın

Yorumlar
Yorum Yap